Zastosowanie ozonatora

 

Ozonowanie gabinetów lekarskich, dentystycznych, przychodni. Ozon usuwa zapachy szpitalne, wirusy, bakterie. Kapiele ozonowe, moczenie nóg w wodzie ozonowanej, ozon rozpuszczony w wodzie usuwa grzybice, trądzik, atopowe zapalenie skóry, odpręża organizm, pomaga wyleczyć trudno gojące się rany i w pozbuciu się brzydkiego zpachu stóp. Proces ozononowania wody, mięsa, owoców, warzyw likwiduje chlor, baktrerie i pestycydy znajdujące się w wodzie i na produktach. Ozonowanie pomieszczeń w barach, smażalniach, pizzerniach, lodziarniach, kuchniach likwiduje nieprzyjemne zapachy, dezynfekuje powierzchnie i znajdujące się tam przedmioty.
   
 Ozonowanie wnętrz samochodów, autobusów, tramwajów, klimatyzacji samochodowej. Ozon usuwa zapachy, roztocza, grzyby, pleśnie z wnętrza, siedzeń, tapicerki i jednocześnie sterylizuje układay wentylacyjne i klimatyzacyjne pojazdów.  Ozonowanie likwiduje niepożądane zapachy, odór z papierosów, zapachy po zwierzęce, w kuchni zapach przypalonych potraw, w łazience pleśnie, zarodniki grzybów, stęchły zapach, itp. Ozon likwiduje roztocza, wirusy, bakterie, pyłki roślin, alergeny.
   

 Ozononowanie pozwala zdezynfekować i oczyścić    powietrze i wyposażenie znajdujące się w pokojach, dzięki temu ogranicamy ryzyko zakażenia bakteryjnego i wirusowego. Pomieszczenia po ozonowaniu pachną swieżością, sterylnością, a tego właśnie oczekują klienci i goście.

 Ozon likwiduje zapachy po malowaniu, remontach, chemii budowlanej. Ozonować możemy nie tylko pomieszczenia, ale i pojedyncze przedmioty: dywan, szafę, garderobę, obuwie, ubrania, lodówkę, itp. Ozon likwiduje roztocza, bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby, usuwa nieprzyjene zapachy.
   
 Ozonowanie niszczy rozwijające się po powadziach i zalaniach pleśnie, grzyby i zapach stęchlizny.  Ozonowanie skutecznie usuwa zapach spalenizny w pomieszczeniach.
Najlepszym sposobem, aby jeść zdrowe warzywa i owoce jest ich ozonowanie. Ozonator ZY-H103 był bohaterem programu Dzien dobry TVN - Mycie warzyw i owoców ozonem.

Zachęcamy do obejrzenia filmu:

MYCIE WARZYW I OWOCÓW OZONEM

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.